11.11.2006 :: 16:20
Witaj graczu :D 1. Jeżeli jesteś tu, bo granie w MuOnline staje się dla Ciebie monotonne (po 50 lvlu na globalu rowujek zpoczyna się męczarnia). A może masz już wyższy poziom, tylko brakuje Ci porządnych itemów? W moim przypadku zacząłem używać hacków w celu wykorzystania w pełni wszystkich możliwości gry MuOnline i... udało się:). Screen pochodzi z prywatnego serwera - Psychic Doom CheatHappens - 1 hit hack (na global też), TradeBug - tradehack - okradamy innych graczy przez okno trade :) Speed Hack (SH) - speedhack (atakujemy ok. 100x szybciej) AutoPicker - naciska za nas spację Filter - możemy swobodnie przeklinać Minimalizery pozwalające zminimalizować grę bez jej wyłączania Blasty - edycja statów i robienie sobie samemu dowolnych itemów 1HitHack (1HH) - zabijanie z 1 uderzeniem MuHAX - multihack, bardzo wiele funkcji,m.in. zabijanie za 1 razem, kopiowanie itemow, zakładanie gildii od 1lvlu, teleportacja, autokill Autokill - teleportuje to dajbliższego stwora i zabija go (nie działa na Globalu - nie ufajcie lamerom, którzy chcą wepchnąć wam trojany) MuPie - kolejny multihack z opcja kopiowania itemow HahaMU- dosyć dobry bot do MU na prywatne serwery. I WIELE WIELE INNYCH 3. Do każdego hacka dodaję wyczerpujące instrukcje, tak, że nawet wasi rodzice mogliby z nich korzystać; 4. WSZYSTKIE HACKI SA PRZESKANOWANE PROGRAMEM AntiVirnKit 2006 oraz PRZETESTOWANE ABY OTRZYMAĆ HACKI, MUSISZ WYPEŁNIĆ 2 PKT 1. Wejść na forum http://hack4mu.xad.pl 2. Zalogowac się, napisać posta i wysłać maila na hack4mu@interia.pl i zawrzeć w nim: Temat: "Kliknąłem i proszę o hacki" Treść: NApisałem posta, i proszę o hack [tutaj jaki hack chcesz] To wszystko. Na maile odpowiadam w ciągu 24 godzin. Czekam na maila od Ciebie. Pozdrawiam;]